Další vybavení jednotky

Postupné dovybavování výjezdové jednotky:

Jako další pomocník u zásahu nám byla dodána šavlová akumulátorová pila V28 SX Milwaukee

+ sada demoličních plátků The AX na řezání dřeva s hřebíky, neželezných kovů, lepených skel a plastů

+ sada plátků The TORCH na řezání nejrůznějších kovů např. trubky, plechy, svodidla, panty u aut či volantové tyče. Plátek lze ohýbat aniž by se zlomil.

+ sada  plátku na mokré a suché dřevo 24cm

Umístěna v CAS 25 Tatra 815

Na začátku roku 2008 byla jednotka vybavena dalšími věcmi potřebnými pro zásah:

Kabáty Fireman V-diamond od firmy DEVA

Zásahové přilby MSA Gallete F1 SF

Svítilny na přilby Gallete F1 SF

Svítilna Little ED 3610 Recoil LED

Tím pádem od začátku roku 2008 má každý člen zásahové jednotky své kompletní vybavení, za které ručí a musí je udržovat ve stavu vhodném pro okamžitý zásah.

Přertlakový ventylátor PAPIN 350 MZ 2007 s motorem HONDA GX 100.

Zakoupen od firmy ZAHAS. Uložení přetlakového ventylátoru je v CAS K25 Tatra 815. Použití při přetlakové ventilaci zakouřených prostor.

Elektrocentrála Honda ECT 6500 + dvě kalová čerpadla

Jednotka dostala dvě nové lékárny. Jejich vybavení je v souladu s vybavením pro požární vozy.

Tato lékárna je uložená v přenosném batohu pro rychlou manipulaci.

Součástí vybavení je i láhev s kyslíkem, která se používá jako první pomoc při nadýchání splodin hoření.

Tento větší batoh je pověšen v  CAS K25 Tatra 815.

Tento batoh je vybaven prostředky pro neodkladnou první pomoc, včetně dlah, res.vaku, krčního límce.

Umístění v prostoru pro posádku v DA 12 Daewoo AVIE