Tvarožná 07

Tvarožná 07...

V neděli 3.6.2007 proběhly v obci Tvarožná závody zásahových jednotek v požárním útoku z DA nebo CAS.

Naše jednotka byla na startu v počtu 1+5 a DA 12 Avie Daewoo. Po startu, který proběhl bez komplikací násladovala překážka přejezdové můstky. Zde bylo také vše bez větších problémů. Násladoval požární útok, který se vedl z mostku a voda se sála z potoka.  Po nastartování PS12 a roztažení vedení nastala technická závada a stříkačka  zhasla a již se ji nepodařilo nastarovat. Proto se našemu družstvu nepodařilo útok dokončit.

Výsledky: 1.místo- Tvarožná "A"

2.místo- Velatice "B"

3.místo- Vin. Šumice "A"